Server info

Názov servera:
IP adresa: pseudo.sk
Status:
Online užívateľov:

Graf TeamSpeak servera

Počet online klientov na TeamSpeak serveri za posledných 24 hodín.

Kto som

Ahoj! Volám sa Daniel, no v tomto hernom svete vystupujem pod prezývkou pseudo. Spravujem túto malú komunitu, aj keď na to za posledné roky nemám veľa času. Pracujem ako softvérový inžinier a nerád o sebe rozprávam. :~) Ak ťa zaujíma niečo viac a budeš mať to šťastie ma pristihnúť na serveri, kľudne sa ma môžeš spýtať viac. :~)

Kde ma môžeš nájsť

Sociálne siete
Som online na TeamSpeak-u?
Steam status:
Aktuálne hrám:

Niečo málo z histórie komunity

História našej malej komunity siaha približne do roku 2016, kedy som sa rozhodol vytvoriť si priestor na komunikáciu pre malú skupinu ľudí hrajúcich počítačové hry. Takto vznikol prvý TeamSpeak server bežiaci na domácom serveri. Ako komunita rástla a ľudí pribúdalo, server prešiel mnohými zmenami, ako napríklad vznik webu, prechod na VPS, kúpa domény až po jeho súčasnú podobu. Pilier komunity samozrejme tvorí náš TeamSpeak 3 server. V súčasnosti tvoria našu komunitu ľudia zaujímajúci sa o CS:GO, Fortnite, Dota, League of Legends, Rocket League, PlayerUnknown's Battlegrounds, H1Z1 a mnoho iných. Ak si aj ty priaznivcom herného sveta, hľadáš miesto pre svoj klan či osobný rozvoj, alebo chceš len tak pokecať, neváhaj a pridaj sa k našej hernej revolúcii.

Čo sa udialo
22.12. 2020

Zmenili sme dizajn webu a pridali nové služby. Miestností sa budú automaticky mazať po 20 dňoch neaktivity. Od dnes si po prihlásení môžete spravovať svoje miestnosti a ich channel admin klúče.

1.6. 2019

Miestnosti vytvorené cez web sa od dnes budú automatický pridávať na koniec zoznamu privátnych miestností. Miestnosti, ktoré neboli používané dlhšie ako 30 dní, budú automatický vymazané.

10.9. 2018

Pridali sme funkcionalitu pridávania ikoniek hier cez webové rozhranie.

11.8. 2018

Premigrovali sme na nový web server, nový dizajn stránky a preprogramovanie servisov webu.

3.4. 2018

Získali sme NPL licenciu pre TeamSpeak 3 server, takže sa zvýšil aktuálny počet slotov na 80 – v prípade potreby až 512 slotov.

28.3. 2018

Zmenili sme VPS poskytovateľa kvôli zlepšeniu stability a kvality servera.

20.3. 2018

Pridali sme možnosť vytvoriť si permanentnú miestnosť na serveri cez web s "Channel Admin" právami.

12.3. 2018

Prebehla migrácia z domény pseudik.eu na pseudo.sk.

1.1. 2016

Symbolický vznik našej komunity.